Supply Chain Manager

Warszawa Stała

Dodano 21/05/2024

  • Międzynarodowa Organizacja
  • Tworzenie Strategii Łańcucha Dostaw

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko Supply Chain Managera.

Opis stanowiska

  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie strategii łańcucha dostaw.
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za obsługę klienta, planowanie popytu i podaży oraz dystrybucję.
  • Monitorowanie i analizowanie kluczowych wskaźników wydajności (KPI) w celu optymalizacji procesów.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z łańcuchem dostaw.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami i standardami branżowymi.
  • Współpraca z działami produkcji, sprzedaży i finansów w celu osiągnięcia celów firmy.
  • Wdrażanie nowych technologii i metod zarządzania łańcuchem dostaw.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie lub pokrewne.
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku Supply Chain Managera w branży FMCG lub farmaceutycznej w międzynarodowych strukturach.
  • Doświadczenie w zarządzaniu następującymi obszarami : dystrybucja, obsługi klienta, planowanie popytu i podaży.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności managerskie, minimum 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkoosobowym zespołem.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i strategiczne myślenie.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, samochód służbowy, praca w trybie hybrydowym
Kontakt
Judyta Ostrowska (Podlasińska)
Numer referencyjny
JN-052024-6429510

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Branża
Healthcare / Pharmaceutical
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała