Supply Chain Manager

Legnica Stała PLN15.000 - PLN20.000

Dodano 21/06/2022

  • odpowiedzialność za zespół 14 osób
  • transfer produkcji do Polski

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w Polsce od ponad 20 lat.

Opis stanowiska

  • nadzór oraz koordynacja prac podległych obszarów
  • zarządzanie zespołem
  • analiza i optymalizacja przepływów wewnętrznych, rekomendowanie zmian mających na celu ich usprawnienie
  • utrzymanie i poprawa wskaźników operacyjnych firmy
  • tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw
  • rekrutacja i rozwój kluczowych kompetencji pracowników
  • zbudowanie portfela lokalnych dostawców

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe z obszaru logistyki
  • min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • doświadczenie w transferze produkcji

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • pakiet benefitów
  • możliwość udziału w projektach i optymalizacji procesów
Kontakt
Patryk Grygiel
Numer referencyjny
JN-062022-5655913

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Legnica
Rodzaj umowy
Stała