Supply Chain Manager

Nysa Permanent

Updated on 17/08/2021

  • międzynarodowa firma produkcyjna
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz samochód służbowy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma o profilu produkcyjno-dystrybucyjnym zlokalizowana w odległości do 40km od Nysy.

Opis stanowiska

  • nadzór oraz koordynacja prac podległych obszarów (zakupy, centrum dystrybucyjne oraz obsługa klienta)
  • zarządzanie dwudziestoosobowym zespołem
  • analiza i optymalizacja przepływów wewnętrznych, rekomendowanie zmian mających na celu ich usprawnienie
  • utrzymanie i poprawa wskaźników operacyjnych firmy
  • tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw
  • rekrutacja i rozwój kluczowych kompetencji pracowników
  • raportowanie wyników pracy do centrali spółki

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe z obszaru logistyki
  • min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Dodatkowymi atutami będą:

  • dobra znajomość języka francuskiego
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP

Oferujemy

  • możliwość optymalizowania procesów
  • prywatną opiekę medyczną
  • wsparcie w poszukiwaniu mieszkania
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • pakiet benefitów w tym samochód służbowy
Kontakt
Patryk Grygiel
Numer referencyjny
JN-082021-2956601

Lokalizacja