Supply Chain Specialist

Warszawa Stała

Dodano 22/04/2024

  • Międzynarodowy dystrybutor tworzyw sztucznych, chemikaliów i środków smarnych
  • Praca w międzynarodowym zespole

Naszym Klientem jest skandynawski dystrybutor tworzyw sztucznych chemikaliów oraz środków smarowych dla wielu dziedzin przemysłu na całym świecie.

Opis stanowiska

- Obsługa klienta i wsparcie w zakresie produktów i usług organizacji w celu budowania doskonałej obsługi klienta.

- Obsługa zapytań klientów, zamówienia, potrzeby serwisowe, składa zamówienia poprzez kontrolę przestrzegania procesu dostaw wychodzących w ścisłej współpracy z zespołem sprzedaży.

- Zarządzanie planowaniem zakupów, zakupami, zarządzaniem zapasami, wsparciem cenowym i procesami dostaw przychodzących w ścisłej współpracy z zespołem sprzedaży.

- Zadania administracyjne dotyczące klientów i/lub zleceniodawców. Rozwiązywanie problemów klientów w zakresie reklamacji, analiz i rozwiązywania problemów.

- Weryfikacja towarów na magazynie, odpowiedniej liczbie, sposobu przechowywania, dostaw

- Wykształcenie z zakresu administracji biznesowej, zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki lub alternatywnie stopień handlowy.

- Znajomość procesów łańcucha dostaw i praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem SCM (ERP)

- Doświadczenie w branży chemicznej / środkach smarnych będzie dodatkowych atutem

- Doświadczenie w obsłudze klienta w międzynarodowym środowisku biznesowym

- Wiedza i doświadczenie w zakresie postępowania z materiałami akcyzowymi.

- Rozumienie sprzedaży i marketingu

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

- Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

- Umowę o pracę

- Premię oraz pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie)

- Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej

- Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

Kontakt
Aleksandra Gralicka
Numer referencyjny
JN-042024-6398796

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Administracja łańcuchem dostaw
Branża
Transport & Distribution
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała