Tool Manager

Łódzkie Stała

Dodano 10/05/2021

  • Międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w woj. Łódzkim
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w nowym biznesie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora produkcyjnego. Firma specjalizuje się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla klientów z branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, medycznej i AGD. Nasz klient posiada 13 jednostek produkcyjnych zlokalizowanych w Europie Zachodniej, USA i Chinach. Globalnie firma zatrudnia ponad 2000 pracowników i zwiększa swój udział rynkowy w Polsce.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad budową narzędzi wtryskowych i zgrzewowych do nowych projektów, bezpośrednia komunikacja z narzędziowniami na etapie konstrukcji
  • Nadzorowanie prób nowych narzędzi i narzędzi po zmianach, przygotowanie raportów (tool acceptance report, tool report) i analiz po próbach
  • Udział w próbach wtryskowych / zgrzewowych dla nowych narzędzi w siedzibach narzędziowni (delegacje krajowe i zagraniczne) i zatwierdzanie statusu narzędzi przed ich relokacją do zakładu
  • Reprezentowanie firmy przed aktualnymi i nowymi klientami, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Aktywne uczestnictwo w projektach prowadzących do zmniejszenia awaryjności narzędzi oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów narzędziowych w produkcji seryjnej
  • Aktywne poszukiwanie nowych narzędziowni na rynku polskim, jako potencjał do budowy nowych narzędzi oraz do regeneracji i zmian inżynieryjnych istniejących narzędzi
  • Ścisła współpraca z centralnymi działami Tool Management, Project Management, Sprzedaży oraz lokalnymi działami uczestniczącymi we wdrożeniu nowego produktu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub jako inżynier procesu wtrysku
  • Znajomość technologii i branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność (dot. okresu po pandemii)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu CAD

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Współpracę na szczeblu międzynarodowym z licznymi kontrahentami, klientami oraz przedstawicielami zagranicznych oddziałów firmy
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (w tym szkolenia językowe)
  • Pakiet benefitów dodatkowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, premia świąteczna
Kontakt
Konrad Michalek
Numer referencyjny
JN-052021-2572729

Lokalizacja