PageGroup laureatem nagrody Top Employer 2022

Top Employer Institute to międzynarodowa organizacja, która od ponad 30 lat zajmuje się badaniem firm w obszarze prowadzenia polityki personalnej. Nagrodę Top Employer otrzymują firmy, dla których to pracownicy są najważniejsi. Top Employers Institute analizuje przedsiębiorstwa pod względem dobrych praktyk HR, które obejmują 6 obszarów HR i 20 szczegółowych zagadnień, takich jak różnorodność i integracja, przyjazna atmosfera pracy, strategia personalna czy pozyskiwanie talentów.
Jesteśmy dumni, że już po raz szósty zostaliśmy wyróżnieni jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Ta nagroda dowodzi, że stale wdrażamy strategie mające na celu dalsze doskonalenie naszego środowiska pracy, aby zwiększać zadowolenie i efektywność naszych pracowników.
W tym roku jesteśmy szczególnie dumni z wysokich wyników w trzech kluczowych obszarach:
  • strategia Diversity & Inclusion,
  • dobre samopoczucie pracowników,
  • zrównoważony rozwój.
Tematy te są częścią naszego DNA i są wbudowane we wszystkie obszary naszej działalności.

Co sprawia, że PageGroup jest świetnym pracodawcą?

Nasza Employer Value Proposition (EVP) znajduje się w sercu wszystkiego, co robimy: zarówno jeśli chodzi o rozwój karier i talentów, działanie na rzecz lokalnej społeczności, jak i dbałość o różnorodność, odpowiednie wynagradzanie czy dobre samopoczucie pracowników. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie rosnąć i wspólnie osiągać sukcesy.

Kliknij w przyciski poniżej, aby dowiedzieć się więcej

Kultura

Nasi pracownicy cieszą się naszą silną kulturą firmy, której podstawą jest 5 wartości: praca zespołowa, determinacja, zmienianie życia ludzi, pasja i radość z tego, co robimy.

Pozyskiwanie talentów

Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, przyciągamy, rekrutujemy i zatrudniamy najlepszych ludzi.

Pierwsze dni w pracy

Robimy wszystko, by nowo przyjęci pracownicy mogli jak najlepiej rozpocząć pracę.

Nauka i rozwój

Nasi pracownicy mają zapewnione najlepsze w branży szkolenia i digital learning przez cały czas pracy w naszej firmie.

Zarządzanie wynikami

Regularna ocena wyników naszych pracowników pomaga im lepiej zrozumieć ich obowiązki i pracować na rzecz jasno określonych celów.

Rozwój liderów

Dbamy o to, by wspierać i rozwijać nasze talenty. Nasz CEO rozpoczął swoją karierę w PageGroup na podstawowym stanowisku – jako konsultant ds. rekrutacji.

Zarządzanie karierą

Jasna ścieżka kariery i możliwości międzynarodowego rozwoju – oto, co pozwala naszym pracownikom osiągać sukcesy i wspiera ich rozwój osobisty.

Wynagrodzenie i benefity

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, bonusy oparte na wynikach oraz liczne dodatki pozafinansowe.

Strategia zarządzania talentami

Nasze strategiczne podejście do znajdowania i utrzymania najlepszych ludzi, którzy realizują naszą strategię biznesową, jest kluczem do sukcesu.

Planowanie zatrudnienia

Nasze sprawdzone metody planowania zatrudnienia są gwarancją, że mamy na pokładzie odpowiednich ludzi z odpowiednimi umiejętnościami we właściwym czasie.

 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aplikuj teraz