Top Employer mówi, że PageGroup to ... najlepszy pracodawca!

Piąty rok z rzędu, prestiżowy Top Employers Institute wyróżnił PageGroup jako jednego z najlepszych pracodawców na świecie. Jesteśmy dumni z tej nagrody, która wieńczy nasze nieustanne dążenie do zapewnienia naszym ludziom najlepszych warunków pracy. 
Nasza Employer Value Proposition (EVP) znajduje się w sercu wszystkiego, co robimy: zarówno jeśli chodzi o rozwój karier i talentów, działanie na rzecz lokalnej społeczności, oraz dbałość o różnorodność, odpowiednie wynagradzanie i dobre samopoczucie pracowników. To jeden z powodów, dla którego jesteśmy w stanie rosnąć i wspólnie osiągać sukcesy.

Sprawdź, co mówi Tessel Naaijkens, Dyrektor HR w Europie Kontynentalnej  

Co oznacza osiągnięcie tego znaczącego wyróżnienia po raz szósty dla PageGroup w Europie, naszych pracowników i klientów? Tessel Naaijkens dzieli się swoimi przemyśleniami:

Sprawdź co sprawia, że jesteśmy świetnym pracodawcą 

Top Employers Institute ocenia nasze praktyki HR, aby określić, czy oferujemy naszym pracownikom najlepsze środowisko do rozwoju kariery.

Kliknij w przyciski poniżej, by dowiedzieć się więcej. 

Kultura

Nasi pracownicy cieszą się naszą silną kulturą firmy, której podstawą jest 5 wartości: praca zespołowa, determinacja, zmienianie życia ludzi, pasja i radość z tego, co robimy.

Pozyskiwanie talentów

Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, przyciągamy, rekrutujemy i zatrudniamy najlepszych ludzi.

Pierwsze dni w pracy

Robimy wszystko, by nowo przyjęci pracownicy mogli jak najlepiej rozpocząć pracę.

Nauka i rozwój

Nasi pracownicy mają zapewnione najlepsze w branży szkolenia i digital learning przez cały czas pracy w naszej firmie.

Zarządzanie wynikami

Regularna ocena wyników naszych pracowników pomaga im lepiej zrozumieć ich obowiązki i pracować na rzecz jasno określonych celów.

Rozwój liderów

Dbamy o to, by wspierać i rozwijać nasze talenty. Nasz CEO rozpoczął swoją karierę w PageGroup na podstawowym stanowisku – jako konsultant ds. rekrutacji.

Zarządzanie karierą

Jasna ścieżka kariery i możliwości międzynarodowego rozwoju – oto, co pozwala naszym pracownikom osiągać sukcesy i wspiera ich rozwój osobisty.

Wynagrodzenie i benefity

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, bonusy oparte na wynikach oraz liczne dodatki pozafinansowe.

Strategia zarządzania talentami

Nasze strategiczne podejście do znajdowania i utrzymania najlepszych ludzi, którzy realizują naszą strategię biznesową, jest kluczem do sukcesu.

Planowanie zatrudnienia

Nasze sprawdzone metody planowania zatrudnienia są gwarancją, że mamy na pokładzie odpowiednich ludzi z odpowiednimi umiejętnościami we właściwym czasie.