Jesteś tutaj

PageGroup: Top Employer 2018

Z dumą informujemy, że PageGroup została uznana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce i w Europie, zdobywając prestiżowe wyróżnienie Top Employer. W naszej firmie troszczymy się o to, by każdy członek zespołu czuł się wyjątkowo. Ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy – jako pracodawca wspieramy rozwój talentów i ścieżek kariery pracowników, zapewniamy odpowiednie wynagradzanie, dbamy o ich samopoczucie oraz stawiamy na otwartą komunikację i różnorodność. To podejście sprawia, że możemy nieustannie rosnąć i wspólnie osiągać sukcesy.

 

 

Video – Zobacz PageGroup z innej strony!

Rozmowa z Esther

Rozmawialiśmy z Esther Roman, która jest dyrektorem ds. HR na Europę w PageGroup. Esther odpowiada za tworzenie polityki personalnej w naszej firmie i dobrze wie, w jaki sposób stawiać ludzi na pierwszym miejscu. W tekście Esther wyjaśnia, co oznacza dla nas wyróżnienie Top Employer oraz dzieli się swoimi przemyśleniami na temat zarządzania działem HR i roli współczesnego pracodawcy.

 

Jak najlepsi pracodawcy doceniają swoich pracowników?

Współpracując przez 40 lat z małymi i dużymi firmami z różnych branż, odkryliśmy, w jaki sposób najlepsi pracodawcy dbają o swoich pracowników. Dowiedz się więcej

 

Dołącz do PageGroup

Nasza podróż jeszcze się nie kończy. Chcemy, byś wraz z nami zmieniał PageGroup na lepsze i przyczyniał się do osiągania jeszcze większych sukcesów, w tym do ponownego zdobycia tytułu Top Employer w przyszłym roku. Jeśli poszukujesz nowych perspektyw lub czujesz, że pasujesz do naszego zespołu – zapraszamy Cię do wspólnej podróży. Dołącz do PageGroup.