Poszukiwanie pracy


Szukasz nowej, lepszej pracy? Mamy dla ciebie porady i wskazówki dotyczące zasad skutecznego poszukiwania zatrudnienia, a także planowania kariery zawodowej. Konsultanci Michael Page pomogą ci znaleźć stanowisko, na którym wykorzystasz i rozwiniesz swoje doświadczenie i kompetencje. 
 
Konsultanci Michael Page czekają na twoją aplikację
Podstawowym zadaniem rekrutera jest znalezienie kandydata, który w największym stopniu odpowiada wymaganiom pracodawcy.

Dlaczego nie dostałeś tej pracy? 7 powodów
Na sukces lub porażkę podczas szukania pracy ma wpływ wiele różnorodnych czynników. To niemal niemożliwe, aby przewidzieć powody odrzucenia aplikacji, jeśli nie otrzyma się od rekrutera informacji zwrotnej. 
 
Jak zaplanować szukanie pracy, by w krótkim czasie znaleźć zatrudnienie na wymarzonym stanowisku? Niezależnie od dotychczasowego doświadczenia i szczebla kariery warto skorzystać z naszych wskazówek, by poświęcony czas przyniósł oczekiwany rezultat.
 
Coraz więcej portali społecznościowych publikuje oferty pracy. Wielu pracodawców i rekruterów doceniło potencjał social mediów, dzięki którym łatwiej i szybciej można „namierzyć” potencjalnych pracowników.
 
Praca powinna nie tylko zaspokajać nas finansowo, ale także przynosić satysfakcję oraz mieć dobry wpływ na nasze zadowolenie z życia.
 
Konkretne cele zawodowe, ambicja oraz pewność, co chce się robić w życiu – oto klucz do skutecznego planowania i rozwijania kariery.
 
Jak długo jeszcze będziesz ignorować ten naglący wewnętrzny głos? Ten, który mówi ci, że zasługujesz na wyższe wynagrodzenie? Że powinieneś się rozwijać? Jedyny sposób, by go uciszyć, to zacząć działać.
 
Szukanie pracy może być trudne i długotrwałe – nawet dla doświadczonych profesjonalistów. Oto kilka wskazówek, jak szukać zatrudnienia, by nie marnować czasu i energii, a przy okazji nie stracić zapału i pozytywnego nastawienia.