Przeczytaj raport już dziś, aby sprawdzić poziom wynagrodzeń* w Twojej branży

Czy chciałbyś porównać swoją pensję z wynagrodzeniami, które są obecnie oferowane na rynku? A może prowadzisz rekrutację i chcesz przyciągnąć do swojej firmy najlepsze talenty?

Nasz najnowszy raport dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji, dzięki którym zweryfikujesz poziom wynagrodzeń w Twojej branży, wynegocjujesz satysfakcjonującą pensję lub zaplanujesz atrakcyjną siatkę płac. Nasi konsultanci ds. rekrutacji podzielą się z Tobą swoją ekspercką wiedzą dot. wynagrodzeń kadry specjalistycznej i kierowniczej w zależności od poziomu doświadczenia pracowników i posiadanych umiejętności. Rekruterzy Michael Page przedstawiają również swoje spostrzeżenia na temat sytuacji na rynku pracy w 9 różnych sektorach.

*Nasze analizy opierają się na danych pochodzących z rekrutacji przeprowadzonych przez Michael Page w 2023 roku oraz na rozmowach z kandydatami.

Wynagrodzenia i trendy rekrutacyjne

Barometer

Minimalne i maksymalne wynagrodzenia

Poznaj wynagrodzenia na ponad 400 stanowiskach, od specjalistów po kadrę kierowniczą w całej Polsce.

Labour market trends

Trendy na rynku pracy

Analiza rynku pracy w 9 obszarach przedstawiona przez ekspertów Michael Page: najbardziej poszukiwane stanowiska
w 2023 roku.

Salary Guide study

Ponadto w Przeglądzie Wynagrodzeń omawiamy:

Czym kierują się kandydaci przy wyborze pracodawcy? Co sprawia, że pracownicy nie aplikują na ofertę? Czy „wielka rezygnacja” nadal trwa?

Zapoznaj się z naszym Przeglądem Wynagrodzeń

Bądź zawsze na bieżąco — dzięki pełnej wiedzy na temat najnowszych danych dotyczących wynagrodzeń, trendów HR i prognoz.

Przesyłając dane za pomocą tego formularza akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności.

*Pole obowiązkowe

 

Klikając „wyślij”, zgadzasz się, że informacje takie jak adres e-mail i wszelkie inne dane osobowe na tej stronie są gromadzone, przechowywane, wykorzystywane i ujawniane zgodnie z Polityką Prywatności. Zgadzasz się również, że możemy się z Tobą skontaktować drogą elektroniczną lub telefonicznie, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie.