Zleć rekrutację pracowników

Firma rekrutacyjna Michael Page: Twój partner w poszukiwaniu największych talentów

Międzynarodowa firma rekrutacyjna Michael Page od ponad 40 lat świadczy usługi rekrutacyjne i doradztwa personalnego, łącząc pracodawców z najlepszymi kandydatami na rynku.

Szukasz nowych talentów do swojej firmy? W tym filmie wyjaśniamy, jak możemy współpracować, aby znaleźć dla Ciebie najlepszych kandydatów na rynku.

 

Podczas całego procesu będziesz miał pełne wsparcie jednego z naszych doświadczonych konsultantów. Każdy z nich świetnie zna lokalny rynek oraz posiada wiedzę i doświadczenie w sektorze, w którym poszukujesz pracowników.
Współpracujący z Tobą konsultant pomoże zdefiniować Twoje potrzeby rekrutacyjne i dostosuje je do realiów rynku pracy. Otrzymasz krótką listę najlepszych kandydatów, a podczas wywiadów sprawdzisz, która z zaproponowanych osób pasuje do kultury organizacyjnej Twojej firmy i najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Rekrutuj pracowników z Michael Page

Jeśli szukasz nowego członka swojego zespołu, wypełnij formularz – skontaktujemy się, aby omówić Twoje potrzeby i oczekiwania. Nasze zespoły pracujące w biurach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu, doskonale znają branże i specyfikę lokalnych rynków, w których się specjalizują, dlatego zawsze możesz być pewien, że opiekujący się Twoim projektem rekrutacyjnym konsultant doskonale zrozumie Twoje potrzeby.

Idealne dopasowanieSzybkosćGwarancja skuteczności
Kandydaci spełniający oczekiwania klientaOkreślony czas na sfinalizowanie procesu rekrutacyjnegoOkres gwarancyjny na zatrudnionych kandydatów

Rekrutacja pracowników nie ma przed nami tajemnic

Profesjonalnie zajmiemy się rekrutacją specjalistów i managerów, działając zarówno jako partner, jak i ambasador Twojej marki pracodawcy. Będąc jedną z najbardziej doświadczonych firm rekrutacyjnych, stosujemy różnorodne metody dotarcia oraz selekcji pracowników – przeszukując rynek pod kątem największych talentów.

Odwiedź jedną z poniższych zakładek, aby dowiedzieć się więcej o naszym doświadczeniu w Twojej branży: