Rekrutacja Pracowników - obszar prawny i podatki

Wśród wiodących trendów w branży prawno-podatkowej, na pierwszy plan wysuwają się: globalna zmiana podejścia do bezpieczeństwa danych – szczególnie w świetle wielu ataków hakerskich w ostatnim czasie – oraz konieczność wypracowania procedur prawnych w związku z popularyzacją technologii blockchain. W związku z powyższym, zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowane kadry z pewnością wzrośnie, a działy prawne muszą być przygotowane na zmiany. Motorem każdej transformacji są ludzie – warto więc inwestować w takich, których mogą znaleźć tylko najlepsze firmy doradztwa personalnego. Zespół Michael Page Tax & Legal to doświadczeni eksperci, od wielu lat wspierający klientów w rekrutacji i selekcji pracowników z obszarów prawa i podatków – poszukujemy utalentowanych specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów takich jak Kierownik ds. podatków, Dyrektor działu prawnego, radca prawny czy koordynator. Do poszukiwania najlepszych kandydatów wykorzystujemy całą paletę sprawdzonych narzędzi rekrutacyjnych. 
 

Powierz nam swój projekt rekrutacyjny
 

Michael Page to jedna z największych na świecie firm rekrutacyjnych. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych rekruterów, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych gałęziach przemysłu i biznesu. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów, którzy istotnie wpływają na rozwój i sukces firm naszych klientów. Nasi konsultanci ds. rekrutacji analizują wiele czynników i korzystają ze sprawdzonych narzędzi, by połączyć pracodawcę z najlepiej dopasowanym do jego wymagań kandydatem.


 

   

Stabilny i doświadczony zespółRóżnorodne metody poszukiwańSkuteczność z gwarancją jakości

Prowadzisz rekrutację w obszarze prawa lub podatków?

Możemy Ci pomóc! Wypełnij formularz lub skontaktuj się z wybranym biurem Michael Page.
 

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.