Jesteś tutaj

O nas

Michael Page jest globalnym liderem w obszarze doradztwa personalnego i rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz średniej i wyższej kadry zarządzającej. Firma ma 141 oddziałów w 36 krajach świata. Jako część PageGroup, od ponad 40 lat wspiera zarówno klientów, jak i kandydatów, oferując profesjonalne usługi oraz wyznaczając światowe standardy rekrutacji specjalistycznej. Konsultanci Michael Page zajmują się pozyskiwaniem talentów dla następujących branż:
 
•     Inżynieria
•     Prawo i podatki
 


Dlaczego warto z nami współpracować?


Łączymy tych, którzy myślą podobnie

 
Michael Page to lider europejskiego rynku usług rekrutacyjnych. Zatrudniamy ponad 7 500 ekspertów, którzy codziennie tworzą udane połączenia pomiędzy kandydatami a pracodawcami. Pracujemy zarówno nad projektami w skali krajowej, jak i globalnej. Dzięki międzynarodowej sieci biur i kontaktów, dajemy naszym klientom dostęp do najlepszych kandydatów z całego świata.
 

Mamy klucz do sukcesu

 
W Michael Page poważnie traktujemy wyzwania rekrutacyjne, jakie stawiają przed nami klienci. Nasi doświadczeni konsultanci są ekspertami w zakresie branż, do których rekrutują. Dzięki temu wiedzą, jak znaleźć odpowiednich kandydatów na najbardziej wymagające i odpowiedzialne stanowiska. Skutecznie poszukują pracowników, których umiejętności i kwalifikacje przyczyniają się do sukcesu organizacji.
 

Jesteśmy o krok przed konkurencją

 
Idziemy naprzód nawet wtedy, gdy inni pozostają bezczynni. Gwarantujemy, że do firm naszych klientów trafiają tylko najlepsi. Dążymy do tego, by obie strony procesu rekrutacyjnego – stojące przed rynkowymi wyzwaniami firmy i poszukujący ambitnych wyzwań kandydaci – były maksymalnie usatysfakcjonowane jego rezultatem. Dlatego nasi konsultanci stale pracują nad udoskonalaniem standardów rekrutacji.
 

Wciąż rozwijamy się i wzrastamy

 
Miarą sukcesu naszej firmy jest stały i stabilny rozwój. Odnotowaliśmy wzrost nawet w okresie globalnego kryzysu. Wierzymy, że sukces firmy Michael Page ma swoje źródło w naszym zaangażowaniu. Aktywnie wspieramy kandydatów i firmy w odkrywaniu i realizacji ich prawdziwych potrzeb, przyczyniając się do ich długofalowego sukcesu.