Chcesz rozpędzić swoją karierę i dostać się na wymarzone stanowisko?

Pobierz nasz bezpłatny przewodnik, który pomoże Ci znaleźć nową pracę… i odnaleźć się w niej!

Zdobądź z nami pracę marzeń

Codziennie nowe oferty

Odkryj setki nowych, ekscytujących ofert pracy, które każdego dnia pojawiają się na stronie Michael Page.

Zaangażowani konsultanci

Współpracuj z naszymi konsultantami ds. rekrutacji, którzy wskazują drogę utalentowanym kandydatom do ich wymarzonych stanowisk pracy

Najlepsi pracodawcy

Pomożemy Ci umówić się na rozmowy rekrutacyjne w najlepszych firmach z wielu różnych branż.

Porady ekspertów

Przeglądaj naszą bogatą bibliotekę artykułów, poradników i przewodników, które pomogą Ci na każdym etapie kariery.

Nie jest tajemnicą, że w wielu branżach w całej Polsce brakuje talentów – to wynik pandemii i zmian na rynku pracy. Ta sytuacja jest wyzwaniem dla pracodawców, ale pozwala kandydatom takim jak Ty zachować pełną kontrolę. A zatem, jeśli chcesz:

  • więcej zarabiać,
  • mieć bardziej elastyczną pracę,
  • podjąć większe wyzwania,
  • lub po prostu zmienić otoczenie…

Your toolkit is ready to download…to dziś jest najlepszy czas, by aplikować na nowe stanowisko. Pracodawcy potrzebują pracowników z Twoimi umiejętnościami – aby ułatwić sobie poszukiwanie pracy, poznaj nasz przewodnik już dziś!

POBIERZ NIEZBĘDNIK

Mamy nadzieję, że nasze narzędzia ułatwią Ci poszukiwanie pracy. Potrzebujesz więcej eksperckich porad? Przeszukaj listę ofert, wyślij swoje CV i przejrzyj materiały w naszym centrum kariery, korzystając z poniższych zakładek.

Co musisz wiedzieć na temat współpracy z Michael Page?

W jakich miastach działa Michael Page?

W Polsce biura Michael Page znajdują się w czterech miastach – w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Tutaj znajdziesz pełną listę ofert pracy w swoim rejonie.

Dla jakich branż Michael Page rekrutuje kandydatów?

W Michael Page pomagamy znaleźć pracę marzeń w różnych branżach, takich jak finanse, bankowość, technologia, IT Contracting, opieka zdrowotna, inżynieria i produkcja, zakupy i łańcuch dostaw, sprzedaż i marketing, digital i e-commerce, prawo i wiele innych. Tutaj znajdziesz pełną listę.

Czy Michael Page pomoże mi sprawdzić, jakie umiejętności będą wymagane ode mnie w nowej pracy?

Tak – dowiesz się tego dzięki naszym narzędziom do weryfikacji kompetencji. Po prostu wybierz nazwę stanowiska i sprawdź, jakich kwalifikacji oczekują od kandydatów pracodawcy.

Jakie powinno być moje wynagrodzenie?

Dla kandydatów szukających pracy na dzisiejszym konkurencyjnym rynku, wiedza jest kluczem do sukcesu podczas negocjacji zarobków. Korzystając z naszego przeglądu wynagrodzeń, możesz sprawdzić wysokość pensji na setkach różnych stanowisk. Po prostu wybierz swoją funkcję i branżę, by zobaczyć średnie wynagrodzenie.