Zmaksymalizuj swoją wartość na rynku pracy!

Pobierz nasz bezpłatny przewodnik, który pomoże Ci postawić kolejny krok w Twojej karierze!

W czasach rynkowych niepewności pracodawcy potrzebują ekspertów takich jak Ty, aby ciągle rozwijać swój biznes. Dla wysokiej klasy specjalistów to najlepszy czas, by skupić się na szlifowaniu swoich umiejętności i rozwoju zawodowym.

Nasz bezpłatny e-book o rozwijaniu kariery to poradnik, w którym krok po kroku pokazujemy doświadczonym kandydatom, jak mogą zwiększyć swoją wartość na rynku pracy i – gdy nadejdzie odpowiedni moment – rozpocząć nowy etap na wymarzonym stanowisku.

Z naszym niezbędnikiem:

 • Określisz swoje cele zawodowe
 • Stworzysz CV, które zrobi wrażenie na przyszłym pracodawcy
 • Ulepszysz swój profil na LinkedIn
 • Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej
 • Wynegocjujesz korzystne warunki umowy
 • Przygotujesz się na onboarding
 • A jeśli coś nie pójdzie po Twojej myśli, poradzisz sobie z odmową

Twoje umiejętności już teraz są bardzo pożądane na rynku pracy. Skupiając się na tych kluczowych aspektach, możesz wytyczyć i skrócić swoją drogę do sukcesu! A zatem, jeśli chcesz:

 • więcej zarabiać,
 • mieć bardziej elastyczną pracę,
 • podjąć większe wyzwania,
 • lub po prostu zmienić otoczenie

…to dziś jest najlepszy czas, by aplikować na nowe stanowisko.

Pracodawcy potrzebują pracowników z Twoimi umiejętnościami – zapoznaj się z naszym przewodnikiem już dziś, a znajdziesz pracę marzeń!

POBIERZ PRZEWODNIK

Your toolkit is ready to download

Mamy nadzieję, że nasze narzędzia ułatwią Ci poszukiwanie wymarzonej pracy. Potrzebujesz więcej eksperckich porad? Przeszukaj listę ofert, wyślij swoje CV i przejrzyj materiały w naszym centrum kariery, korzystając z poniższych zakładek.

Co musisz wiedzieć na temat współpracy z Michael Page?

W jakich miastach działa Michael Page?

W Polsce biura Michael Page znajdują się w czterech miastach – w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.Tutaj znajdziesz pełną listę ofert pracy w swoim najbliższym rejonie.

Dla jakich branż Michael Page rekrutuje kandydatów?

W Michael Page pomagamy znaleźć pracę marzeń w różnych branżach, takich jak finanse, bankowość, technologia, IT Contracting, opieka zdrowotna, inżynieria i produkcja, zakupy i łańcuch dostaw, sprzedaż i marketing, digital i e-commerce, prawo i wiele innych. Tutaj.

znajdziesz pełną listę sektorów, w których się specjalizujemy.

Czy Michael Page pomoże mi sprawdzić, jakie umiejętności będą wymagane ode mnie w nowej pracy?

Tak – dowiesz się tego dzięki naszym narzędziom do weryfikacji kompetencji. Po prostu wybierz nazwę stanowiska i sprawdź, jakich kwalifikacji oczekują od kandydatów pracodawcy.

Jakie powinno być moje wynagrodzenie?

Dla kandydatów szukających pracy na dzisiejszym konkurencyjnym rynku wiedza jest kluczem do sukcesu podczas negocjacji zarobków. Korzystając z naszego, Przeglądu Wynagrodzeń możesz sprawdzić wysokość najczęściej oferowanej pensji na setkach różnych stanowisk. Po prostu wybierz swoje stanowisko i branżę, aby zobaczyć, jakiego wynagrodzenia możesz się spodziewać.