Rekrutacja pracowników - Michael Page Information Technology

Świat biznesu w coraz większym stopniu opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych – postępuje automatyzacja, a ogromne ilości powstających danych powinny być należycie ustrukturyzowane. Rozwój technologii i informatyzacja wymuszają zmiany w biznesie, a te z kolei oznaczają większe zapotrzebowanie na wykształconych i doświadczonych ekspertów z branży IT. Kluczowa staje się więc przemyślana rekrutacja specjalistów SAP oraz umiejętne poszukiwanie programistów, którzy będą w stanie sprostać oczekiwaniom. By zyskać przewagę nad konkurencją, firmy zlecają rekrutację w IT najlepszym zespołom headhunterów, takim jak Michael Page Information Technology. Nasi konsultanci śledzą światowe trendy i doskonale znają zarówno potrzeby kandydatów, jak też oczekiwania pracodawców z sektora IT – dlatego w krótkim czasie znajdą dla Ciebie:

ekspertów zarządzających działami i projektami IT:

 • Dyrektor IT / CIO
 • Head of Software Development
 • Kierownik działu IT / Kierownik projektu
 • SAP Manager / Team Leader / Konsultant
 • Head of Digital (IT)
 • Manager of Mobile Applications
 • Big Data Manager
 • CRM Manager
 • Kierownik produktu
 • Infrastructure Manager

Programistów:

 • Python Developer
 • Java Script Developer
 • DevOps Developer
 • .net / C# Developer
 • iOS Developer
 • Android Developer
 • VP Engineering / Software development
   

Specjalistów od audytu i bezpieczeństwa:

 • IT Auditor
 • IT Security Officer
 • Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Doradcy z zespołu Michael Page Information Technology mają duże doświadczenie w rekrutacji, a ponadto każdy z nich specjalizuje się w innym obszarze IT – bezpieczeństwie, aplikacjach mobilnych i biznesowych, data science czy software development. Headhunterzy z naszego zespołu wciąż pogłębiają swoją znajomość sektora IT, poznają nowoczesne technologie i każdego dnia zapoznają się z profilami kandydatów, dzięki czemu coraz lepiej rozumieją ich potrzeby.
 

Powierz nam swój projekt rekrutacyjny

Michael Page to jedna z największych na świecie firm rekrutacyjnych. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych konsultantów, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych gałęziach biznesu. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów, którzy istotnie wpływają na rozwój i sukces firm naszych klientów. Nasi doradcy ds. rekrutacji analizują wiele czynników i korzystają ze sprawdzonych narzędzi, by połączyć pracodawcę z najlepiej dopasowanym do jego wymagań kandydatem.

  

/sites/michaelpage.pl/files/legacy/7808-MPPL%20website%20icons_1partner.png?itok=CYbWjXA1

Działamy jako Twój partner biznesowy
Dla naszych klientów jesteśmy partnerem – służymy im doświadczeniem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, doradzając w zakresie wyboru i oceny kandydatów. Budujemy długofalowe relacje, wspierając naszego klienta za każdym razem, gdy jego firma potrzebuje nowych talentów.
 

/sites/michaelpage.pl/files/legacy/7808-MPPL%20website%20icons_2team.png?itok=FTRpyZNr

Wyróżnia nas stabilność i doświadczenie
Każdy rekruter IT z Michael Page specjalizuje się w określonych obszarach branży i skupia się na konkretnym lokalnym rynku. Ponadto ściśle współpracujemy pomiędzy zespołami, zarówno w Polsce, jak i za granicą – prowadzona przez naszą firmę rekrutacja do działów IT naszych klientów odbywa się więc na skalę globalną.


Znamy rynek i dokładnie wiemy, kogo szukasz
Konsultanci z naszego zespołu mają szczegółową wiedzę na temat specjalizacji i profili kandydatów oraz oczekiwań pracodawców z sektora Information Technology, a dzięki bliskiej współpracy z klientami i kandydatami wiedza ta jest stale aktualizowana – to znacznie ułatwia naszym specjalistom poszukiwanie pracowników IT.
 

Wiemy, jak dotrzeć do każdego kandydata…
Dzięki nowoczesnym strategiom sourcingowym, sprawdzonym kanałom komunikacyjnym, rozbudowanej i codziennie aktualizowanej bazie kandydatów oraz ścisłej specjalizacji naszych rekruterów jesteśmy w stanie znaleźć i zaprosić na rozmowę każdego specjalistę IT, którego szukasz. Większość z nich znamy osobiście, ponieważ na bieżąco spotykamy się i utrzymujemy z nimi długofalowe relacje. Ponadto niewielka rotacja w naszym zespole wpływa na zaufanie, którym darzą nas klienci oraz kandydaci.


… i wybrać osobę idealnie dopasowaną do Twoich wymagań
Nasze usługi obejmują szczegółową ocenę kandydatów – w tym sprawdzanie ich referencji oraz dopasowania do zespołu. Na życzenie naszego klienta możemy także przygotować dodatkowe testy (psychologiczne lub merytoryczne) albo zorganizować assessment centre. Zwracamy uwagę na wiele czynników, by mieć pewność, że rekrutacja do działu IT Twojej firmy zakończy się pełnym sukcesem
 

Chcesz porozmawiać o kandydacie, którego szukasz? 

Prześlij zapytanie korzystając z formularza lub skontaktuj się z wybranym biurem, aby porozmawiać z naszymi ekspertami.

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.