Rekrutacja pracowników - zakupy, logistyka i łańcuch dostaw

Dziś, dzięki rozwojowi narzędzi do skutecznej analizy big data, firmy, których działalność związana jest z zaopatrzeniem i łańcuchem dostaw mogą lepiej niż kiedykolwiek podejmować odpowiednie decyzje. Dzięki sztucznej inteligencji, wiele czynników przetwarzanych jest w tempie nieosiągalnym dla człowieka. Nie bez znaczenia jest także technologia blockchain, której zastosowanie zwiększa bezpieczeństwo i transparentność zawieranych transakcji.

Podstawą każdej firmy są jednak ludzie – dobrze więc, by rekrutacja w zakupach i logistyce  realizowana była przez profesjonalistów. Specjalizacją Michael Page Procurement & Supply Chain jest doradztwo personalne oraz rekrutacja specjalistów, menedżerów oraz kadry zarządzającej w obszarach zakupów i łańcucha dostaw. Specjalizujemy się w następujących branżach:

  • Dobra konsumenckie
  • Farmaceutyki
  • Urządzenia medyczne
  • Opakowania
  • Motoryzacja
  • Materiały budowlane
  • Przemysł chemiczny
  • Przemysł ciężki

 

Skuteczna rekrutacja w zakupach i logistyce

Rekrutacja w logistyce i zakupach wiąże się z szeregiem wyzwań: dostęp do najlepszych oraz zmotywowanych kandydatów staje się coraz trudniejszy. Dzięki bardzo dokładnej i szczegółowej analizie rynku, znajomości i zrozumieniu dostępnych kompetencji oraz sieci kontaktów, nasz zespół z powodzeniem prowadzi procesy rekrutacyjne w obszarach takich jak: zarządzanie łańcuchem dostaw, zakupy (produkcyjne i nieprodukcyjne), zarządzanie kategoriami, planowanie, transport i spedycja, obsługa klienta czy zarządzanie projektami.
 

Powierz nam swój projekt rekrutacyjny

Firma rekrutacyjna Michael Page jest jednym z międzynarodowych liderów doradztwa personalnego. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych rekruterów, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych gałęziach przemysłu i biznesu. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów z obszaru zakupów i łańcucha dostaw.


 

   

Stabilny i doświadczony zespółRóżnorodne metody poszukiwańSkuteczność z gwarancją jakości

Chcesz porozmawiać o kandydacie, którego szukasz?

Prześlij zapytanie korzystając z formularza lub skontaktuj się z wybranym biurem, aby porozmawiać z naszymi ekspertami.
 

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.