Rekrutacja Pracowników - Human Resources

Wszechobecna cyfryzacja, coraz większy udział tzw. pokolenia millenialsów w rynku pracy, rozwój oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi oraz rosnące znaczenie działań wspierających pozytywne employee experience to tylko kilka kluczowych zagadnień, z którymi w najbliższym czasie zetkną się specjaliści human resources. Każdy biznes opiera się na ludziach – firmy, które chcą wyznaczać nowe trendy i przecierać szlaki, powinny więc inwestować w najlepszych ekspertów ds. HR.

Michael Page to firma specjalizująca się w doradztwie personalnym, która działa na rynku już od kilkudziesięciu lat. Michael Page Human Resources to zespół, którego specjalnością jest rekrutacja i selekcja najbardziej utalentowanych ekspertów ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Tworzymy i utrzymujemy stałe, bezpośrednie relacje z kandydatami na każdym etapie rekrutacji, pełniąc rolę ambasadora klienta w kontaktach z jego przyszłymi pracownikami. Staramy się, aby niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego kandydat wynosił jak najlepsze doświadczenia z kontaktu z pracodawcą. Dbamy także o to, by nasza komunikacja z klientem była szczera, otwarta i przebiegała płynnie – pozwala nam to w pełni rozumieć potrzeby firm i minimalizować ryzyko niedopasowania nowego pracownika do zespołu.

Wiemy, jak ważna dla pracodawców jest terminowość oraz jakość i rzetelność procesów związanych z rekrutacją do działów HR – naszych doradców charakteryzują najwyższe standardy pracy, które przekładają się na zaufanie i wieloletnią współpracę z klientami. Nasi konsultanci z sukcesem docierają do ekspertów ds. human resources, jak HR Specialist, Employer Branding Manager, Recruitment Manager i Recruitment Specialist; menedżerów średniego szczebla, jak HR Manager oraz przedstawicieli kadry zarządzającej, jak HR Director oraz HR Business Partner, a następnie rekrutują ich dla naszych klientów.

Powierz nam swój projekt rekrutacyjny
 

Michael Page to jedna z największych firm rekrutacyjnych na świecie. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych doradców, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych gałęziach przemysłu i biznesu oraz – co szczególnie ważne w HR – z uwagą wsłuchujących się w potrzeby klienta. Rekrutujemy najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów, którzy istotnie wpływają na rozwój i sukces firm naszych klientów. Nasi konsultanci analizują wiele czynników i korzystają ze sprawdzonych narzędzi, by połączyć pracodawcę z kandydatem jak najlepiej dopasowanym do oczekiwań oraz kultury korporacyjnej firmy.
 

  

/sites/michaelpage.pl/files/legacy/7808-MPPL%20website%20icons_1partner.png?itok=CYbWjXA1

Działamy jako Twój partner biznesowy
Dla naszych klientów jesteśmy partnerem – służymy im doświadczeniem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, doradzając w zakresie wyboru i oceny kandydatów. Budujemy długofalowe relacje, wspierając naszego klienta za każdym razem, gdy jego firma potrzebuje nowych talentów.


Chcesz porozmawiać o kandydacie, którego szukasz? 
 

Prześlij zapytanie korzystając z formularza lub skontaktuj się z wybranym biurem, aby porozmawiać z naszymi ekspertami.

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.