Rekrutacja Pracowników - nieruchomości i budownictwo

Nowoczesne rozwiązania cyfrowe, ułatwiające współpracę przy projektach oraz inteligentne urządzenia połączone ze sobą za pośrednictwem Internetu Rzeczy – te zjawiska w najbliższym czasie zmieniać będą branżę budownictwa oraz nieruchomości. Nawet z pozoru niezwiązana z tą branżą technologia blockchain nie jest tutaj bez znaczenia – trendy gospodarcze mają duży wpływ na rynek na całym świecie. Zmiany są nieodzownym elementem rozwoju praktycznie każdej branży, a firmy, które chcą zdobyć i utrzymać przewagę konkurencyjną, muszą inwestować w osoby gotowe na cyfrową transformację. Nie ma tu miejsca na błędy, dlatego rekrutację specjalistyczną warto zlecać najlepszym.
 

Rekrutacja w nieruchomościach - kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Celem Michael Page Property & Construction jest selekcja i rekrutacja najlepszych ekspertów do pracy terenowej oraz w biurze. Poszukujemy specjalistów, managerów i dyrektorów dla deweloperów, biur projektowych, funduszy inwestycyjnych, agencji nieruchomości oraz firm budowlanych i wykonawczych. Znajdziemy dla Ciebie najlepszych kandydatów na stanowiska takie jak:
 

  • Kierownik / Dyrektor Projektu
  • Kierownik / Dyrektor ds. Rozwoju
  • Leasing Manager / Director
  • Asset Manager / Asset Director
  • Zarządca nieruchomości
  • Fit Out Manager
  • Facility Manager
  • Kierownik / Dyrektor kontraktu
  • Inżynier budowy / Kierownik budowy
  • Projektant


Powierz nam swój projekt rekrutacyjny

Michael Page to jedna z największych na świecie firm rekrutacyjnych. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych rekruterów, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych gałęziach przemysłu i biznesu. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów, którzy istotnie wpływają na rozwój i sukces firm naszych klientów. Nasi konsultanci ds. rekrutacji analizują wiele czynników i korzystają ze sprawdzonych narzędzi, by połączyć pracodawcę z najlepiej dopasowanym do jego wymagań kandydatem na rynku.


 

   

Stabilny i doświadczony zespółRóżnorodne metody poszukiwańSkuteczność z gwarancją jakości

Prowadzisz rekrutację w obszarach nieruchomości lub budownictwa?

Możemy Ci pomóc! Wypełnij formularz lub skontaktuj się z wybranym biurem Michael Page.
 

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.