Rekrutacja Pracowników - Sprzedaż i marketing

Nowoczesne technologie stają się integralną częścią rzeczywistości – granice między światem realnym a wirtualnym coraz bardziej się zacierają, co przekłada się także na zwyczaje zakupowe Polaków. Coraz bardziej konkurencyjny i dynamicznie zmieniający się rynek, może być wyzwaniem dla wielu firm, dlatego rekrutacja w sprzedaży i marketingu, powinna zostać zrealizowana przez ekspertów.

Zespół Michael Page Sales & Marketing to wyspecjalizowany dział, który łączy kandydatów z obszarów sprzedaży i marketingu, z pracodawcami w sektorach:

 • dóbr konsumenckich
 • usług biznesowych
 • przemysłu
   

Rekrutacja w sprzedaży: kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Eksperci Michael Page Sales & Marketing docierają do najlepszych kandydatów z obszaru sprzedaży do firm działających w szeregu branż i sektorów rynku. Rekrutujemy specjalistów, menedżerów oraz kadrę zarządzającą, a naszymi klientami są firmy różnej wielkości, w tym organizacje, które dopiero rozpoczynają budowę swoich struktur w Polsce. W ostatnich latach, zespół Sales & Marketing z powodzeniem zrealizował procesy rekrutacyjne na stanowiska takie jak:

Dobra konsumenckie:

 • National Key Account Manager
 • Key Account Manager
 • Area Sales Manager
 • Przedstawiciel handlowy

Usługi biznesowe i przemysł:

 • Dyrektor Generalny
 • Dyrektor ds. sprzedaży
 • Business Development Manager
 • Specjalista ds. sprzedaży


Rekrutacja w marketingu – warto zaufać doświadczeniu ekspertów.

Rosnąca konkurencja o umysły i portfele konsumentów, powoduje że firmy w jeszcze większym stopniu skupiają się na skutecznych działaniach marketingowych, które realnie wspierają sprzedaż. Zespół Michael Page Sales & Marketing z powodzeniem realizuje nawet najbardziej wymagające rekrutacje do działów marketingu w różnych branżach, na stanowiska w obszarach: brand marketingu, product marketingu, consumer insights czy trade marketingu.


Powierz nam swój projekt rekrutacyjny

Firma rekrutacyjna Michael Page jest jednym z międzynarodowych liderów doradztwa personalnego. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych rekruterów, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych obszarach rynku. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów z obszarów sprzedaży oraz marketingu w sektorach dóbr konsumenckich oraz usług biznesowych i przemysłu.
 

   

Stabilny i doświadczony zespółRóżnorodne metody poszukiwańSkuteczność z gwarancją jakości

Chcesz porozmawiać o kandydacie, którego szukasz?

Prześlij zapytanie korzystając z formularza lub skontaktuj się z wybranym biurem, aby porozmawiać z naszymi ekspertami.
 

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.