Rekrutacja pracowników - Bankowość i usługi finansowe

Wraz z rozwojem zaawansowanych technologii oraz popularyzacją spersonalizowanej sprzedaży produktów i usług, branża bankowa musi być gotowa na poważne zmiany. Istotniejsze niż kiedykolwiek staje się bezpieczeństwo poufnych informacji, a rosnąca rola big data i coraz większe spektrum zastosowania technologii blockchain stanowić będą wyzwanie dla przedstawicieli sektora bankowości i usług finansowych.

Eksperci Michael Page Banking & Financial Services wiedzą, jak ważne w tej branży są relacje i reputacja. Dlatego od lat tworzą oni szerokie sieci kontaktów, dzięki czemu są w stanie szybko i skutecznie docierać do odpowiednich kandydatów i uzupełniać pulę talentów, z której korzystają w ramach procesu rekrutacyjnego. Nasi konsultanci doskonale znają pracowników z branży – z powodzeniem pełnią więc rolę „ambasadora klienta” i prowadzą sprawną rekrutację do pracy w bankowości.

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie docierać do najbardziej utalentowanych kandydatów i łączyć ich z naszymi klientami. Pracujemy dla banków, firm z sektorów consumer finance oraz FinTech, leasingodawców, firm ubezpieczeniowych oraz faktoringowych, operatorów płatności, jak też TFI.  Obszary naszej specjalizacji to:

  • Sprzedaż
  • Rozwój produktu i marketing
  • Bankowość inwestycyjna, fuzje i przejęcia
  • Konsulting i audyt wewnętrzny
  • Operacje, wsparcie sprzedaży
  • Zarządzanie projektami i procesami
  • Ryzyko, obszar prawny i compliance
  • Finanse i aktuariat

Powierz nam swój projekt rekrutacyjny

Zatrudniamy doświadczonych i skutecznych doradców, których specjalnością jest rekrutacja menedżerów, specjalistów i dyrektorów do pracy w instytucji finansowej lub banku.

  

/sites/michaelpage.pl/files/legacy/7808-MPPL%20website%20icons_1partner.png?itok=CYbWjXA1

Działamy jako Twój partner biznesowy
Dla naszych klientów jesteśmy partnerem – służymy im doświadczeniem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, doradzając w zakresie wyboru i oceny kandydatów. Budujemy długofalowe relacje, wspierając klienta za każdym razem, gdy jego firma potrzebuje nowych talentów z branży bankowości i usług finansowych.

  

Znamy rynek i dokładnie wiemy, kogo szukasz
Headhunterzy z naszego zespołu mają szczegółową wiedzę na temat specjalizacji i profili kandydatów poszukiwanych do pracy w bankowości i usługach finansowych, a dzięki bliskiej współpracy z klientami i kandydatami wiedza ta jest stale aktualizowana.

  

Wiemy, jak dotrzeć do najlepszych kandydatów…
Dzięki nowoczesnym strategiom sourcingowym, rozbudowanej i codziennie aktualizowanej bazie kandydatów oraz ścisłej specjalizacji rekruterów jesteśmy w stanie zaprosić na rozmowę wielu doświadczonych ekspertów ds. bankowości. Większość z nich znamy osobiście, ponieważ na bieżąco spotykamy się z kandydatami i utrzymujemy z nimi długofalowe relacje.

  

… i wybrać osobę idealnie dopasowaną do Twoich wymagań
Nasze usługi obejmują szczegółową ocenę kandydatów i sprawdzanie referencji, a na życzenie klienta możemy przygotować dodatkowe testy (psychologiczne lub merytoryczne) albo zorganizować assessment centre. Zwracamy uwagę na wiele czynników, by mieć pewność, że wybrana osoba do pracy w banku jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także pasuje do zespołu.


Chcesz porozmawiać o kandydacie, którego szukasz? 

Prześlij zapytanie korzystając z formularza lub skontaktuj się z wybranym biurem, aby porozmawiać z naszymi ekspertami.

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.