Rekrutacja Pracowników - farmacja i sprzęt medyczny

Producenci leków i zaawansowanych rozwiązań medycznych odpowiadając na coraz bardziej złożone potrzeby pacjentów na całym świecie, szczególnie dbają
o poziom kwalifikacji i potencjał swoich pracowników. W związku z tym, firmy te mają bardzo wysokie oczekiwania w zakresie rekrutacji talentów i często rywalizują między sobą o pozyskanie do organizacji wyróżniających się na rynku kandydatów.

Zespół Michael Page Healthcare & Life Sciences współpracuje na co dzień z firmami farmaceutycznymi, producentami sprzętu medycznego, dystrybutorami oraz prywatnymi placówkami ochrony zdrowia. Specjalizujemy się w wymagających rekrutacjach w obszarach: sprzedaży, marketingu, medycznym, rejestracji nowych substancji/technologii i ich refundacji oraz dostępności dla pacjentów,  R&D, badań klinicznych. Naszych konsultantów wyróżnia szczegółowa znajomość rynku farmaceutycznego i medycznego w Polsce  oraz szeroka, budowana przez lata – sieć kontaktów. Dbając o najwyższe standardy procesu selekcji i odpowiedniego przepływu rzetelnych informacji, naszym priorytetem jest budowanie długoterminowych relacji i zaufania kandydatów oraz klientów. To właśnie dlatego rekrutacja w farmacji nie ma przed nami tajemnic.


Rekrutacja w branży farmaceutycznej i sprzętu medycznego

Prowadząc rekrutację w farmacji lub sektorze sprzętu medycznego, każdorazowo korzystamy z indywidualnie dobranej strategii, uwzględniającej zdywersyfikowane narzędzia, które pozwalają nam na precyzyjne dotarcie do najbardziej dopasowanych kandydatów. Poza kompetencjami twardymi dużą uwagę zwracamy na ocenę motywacji i aspiracji zawodowych, dopasowania kulturowego do organizacji, profilu osobowości pod kątem docelowego zespołu i poziomu zaangażowania kandydatów. Nasze dotychczasowe doświadczenie obejmuje (ale nie ogranicza się do) rekrutacji na  stanowiska takie jak:

 • Dyrektor generalny
 • Dyrektor ds. rejestracji – Europa
 • Dyrektor sprzedaży (OTC/Rx/lecznictwo zamknięte)
 • Krajowy/Kierownik ds. kluczowych klientów (OTC/Rx/lecznictwo zamknięte)
 • Kierownik struktury terenowej
 • Starszy/Kierownik marki (OTC/Rx//lecznictwo zamknięte)
 • Przedstawiciel medyczny/farmaceutyczny
 • Kierownik Marketingu/Kategorii
 • Doradca medyczny
 • Kierownik ds. medycznych
 • Kierownik ds. refundacji i farmakoekonomiki
 • Lider projektu (badania kliniczne)
 • Kierownik ds. rejestracji i działań niepożądanych
 • Kierownik ds. jakości (standardy dystrybucyjne)
 • Kierownik hurtowni farmaceutycznej


Powierz nam swój projekt rekrutacyjny

Firma rekrutacyjna Michael Page to jeden ze światowych liderów w branży doradztwa personalnego. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych konsultantów, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych gałęziach przemysłu i biznesu. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, kierowników i dyrektorów, którzy istotnie wpływają na rozwój i sukces naszych klientów.
 

   

Stabilny i doświadczony zespółRóżnorodne metody poszukiwańSkuteczność z gwarancją jakości

Chcesz porozmawiać o kandydacie, którego szukasz?

Prześlij zapytanie korzystając z formularza lub skontaktuj się z wybranym biurem, aby porozmawiać z naszymi ekspertami.
 

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.