Rekrutacja pracowników – handel detaliczny

Słowo „zmiana” odmieniane jest w ostatnim czasie przez wszystkie przypadki, także w branży handlu detalicznego. Nie bez powodu – dziś nie wystarczy już tylko notować lepszą sprzedaż niż rok wcześniej. Sektor Retail musi dostosować się do nowych potrzeb swoich klientów, którzy dziś oczekują prawdziwego customer experience, zamiast zwykłych półek z towarem. Branża musi też oferować więcej niż dotychczas, jeśli nie chce tracić klientów na rzecz sprzedaży internetowej. Tworzenie miejsc typu shopping & living, coraz większe zastosowanie technologii współpracujących ze smartfonami oraz mądre korzystanie z atutów sklepów stacjonarnych może być kluczem do zdobycia przewagi konkurencyjnej nad e-commerce. Do zmian potrzeba jednak ludzi, którzy będą śledzić trendy i wprowadzą firmę w nową, cyfrową erę.
 

W kwestii doradztwa personalnego, warto więc zaufać najlepszym – zespołowi Michael Page Retail. Rekrutacja pracowników z branży Retail powinna być prowadzona przez doradców z pasją i doświadczeniem – nasi specjaliści od lat z sukcesem docierają do ekspertów i kadry zarządzającej średniego oraz wyższego szczebla przy użyciu sprawdzonych metod rekrutacyjnych, łącząc pracodawców z największymi talentami w branży.
 

Czym się zajmujemy?

Rekrutacją dyrektorów i kierowników działających na poziomie operacyjnym:

 • General Manager
 • Country Retail Manager
 • Regional Director
 • Dyrektor Sprzedaży

Rekrutacją ekspertów w zakresie marketingu i zarządzania doświadczeniem klienta:

 • Dyrektor marketingu
 • Marketing Manager
 • Brand Manager
 • PR Manager
 • VM Manager
 • Trade Marketing Manager
 • Trade Marketing Specialist
 • Specjalista ds. marketingu

Rekrutacją specjalistów zajmujących się zakupami i obsługą procesów w sieci sprzedaży:

 • Dyrektor działu zakupów
 • Category Manager
 • Store Manager
 • Kupiec

Powierz nam swój projekt rekrutacyjny

Firma rekrutacyjna Michael Page to jeden ze światowych liderów doradztwa personalnego. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych i skutecznych rekruterów, tworzących zespoły posiadające ekspertyzę w konkretnych gałęziach przemysłu i biznesu. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów, którzy istotnie wpływają na rozwój i sukces firm naszych klientów. Nasi konsultanci ds. rekrutacji analizują wiele czynników i korzystają ze sprawdzonych narzędzi, by połączyć pracodawcę z najlepiej dopasowanym do jego wymagań kandydatem na rynku.

  

/sites/michaelpage.pl/files/legacy/7808-MPPL%20website%20icons_1partner.png?itok=CYbWjXA1

Działamy jako Twój partner biznesowy
Dla naszych klientów jesteśmy partnerem – służymy im naszym doświadczeniem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, doradzając w zakresie wyboru i oceny kandydatów. Budujemy długofalowe relacje, wspierając naszego klienta za każdym razem, gdy jego firma potrzebuje nowych talentów do pracy w sprzedaży detalicznej.


Znamy rynek i dokładnie wiemy, kogo szukasz
Konsultanci z zespołu Michael Page Retail mają szczegółową wiedzę na temat specjalizacji i profili kandydatów poszukiwanych przez pracodawców z sektora sprzedaży detalicznej – a dzięki bliskiej współpracy z klientami i kandydatami wiedza ta jest stale aktualizowana.
 

Wiemy, jak dotrzeć do każdego kandydata…
Dzięki nowoczesnym strategiom sourcingowym, rozbudowanej i codziennie aktualizowanej bazie kandydatów oraz ścisłej specjalizacji rekruterów jesteśmy w stanie znaleźć i zaprosić na rozmowę każdego doświadczonego menedżera i dyrektora z branży sprzedaży detalicznej. Większość z nich znamy osobiście, ponieważ na bieżąco spotykamy się z kandydatami i utrzymujemy z nimi długofalowe relacje.


… i wybrać osobę idealnie dopasowaną do Twoich wymagań
Nasze usługi obejmują szczegółową ocenę kandydatów i sprawdzanie referencji, a na życzenie naszego klienta możemy przygotować dodatkowe testy (psychologiczne lub merytoryczne), albo zorganizować assessment centre. Zwracamy uwagę na wiele czynników, by mieć pewność, że wybrana osoba jest nie tylko świetnym specjalistą z branży Retail, ale także pasuje do zespołu.
 

Chcesz porozmawiać o kandydacie, którego szukasz? 

Prześlij zapytanie korzystając z formularza lub skontaktuj się z wybranym biurem, aby porozmawiać z naszymi ekspertami.

Szukasz pracy?

Jeśli planujesz kolejny krok w swojej karierze, możemy ci pomóc. Wspieramy kandydatów, ułatwiając im zdobycie wymarzonego stanowiska. W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz liczyć na profesjonalne porady zawodowe, dostęp do ofert pracy u najbardziej pożądanych pracodawców oraz stałe wsparcie. Po zakończeniu rekrutacji pomożemy ci odnaleźć się na nowym stanowisku. Z naszymi kandydatami utrzymujemy regularny kontakt, dlatego zawsze możesz do nas wrócić, gdy uznasz, że czas na kolejną zmianę w twojej karierze.