Jesteś tutaj

PageGroup wyróżniona w prestiżowym rankingu LinkedIn

Warszawa, 14 października 2015 r. LinkedIn zaprezentował listę 25 firm rekrutacyjnych, których jakość komunikacji w społeczności profesjonalistów zasłużyła na wyróżnienie. Na pierwszym miejscu tego rankingu znalazła się PageGroup, nagrodzona za aktywną obecność w serwisie LinkedIn trzech swoich marek – Page Executive, Michael Page oraz Page Personnel, i uznana za „Najbardziej zaangażowaną w komunikację firmą rekrutacyjną na świecie”.

 

„Firmy takie jak PageGroup prowadzą na LinkedIn precyzyjnie targetowane kampanie marketingowe, w oparciu o regionalne strategie komunikacyjne. Ustalają, na czym zależy odbiorcom i przygotowują zgodną z ich oczekiwaniami treść. Im lepiej jest ona dopasowana, tym bardziej prawdopodobne, że będzie wartościowa dla odbiorców i zainspiruje ich do działania” – napisała na firmowym blogu Angela Bertolo, Senior Marketing Manager w LinkedIn.

 

Tworząc ranking, LinkedIn brał pod uwagę wiele czynników, w tym: zasięg komunikacji, zaangażowanie, wskaźnik talent brand oraz siłę content marketingu, prowadzonego w tej społeczności. Działania użytkowników obserwujących profil firmy oraz aktywność jej własnych pracowników miały także kluczowe znaczenie.

 

Yannick Coulange, CEO PageGroup w Polsce, powiedział: „Nieustannie szukamy nowych sposobów na wykorzystanie nowoczesnych technologii, a LinkedIn stanowi kluczowy element naszej strategii komunikacyjnej. Stworzenie profilu w tym serwisie pozwoliło nam zbliżyć się do klientów i kandydatów. Dzięki niemu możemy na bieżąco dostarczać im informacje o trendach w branży i na rynku pracy, porady zawodowe, ogłoszenia o pracy oraz usługi rekrutacyjne. Ogromnie cieszy nas uznanie ze strony LinkedIn, a otrzymana nagroda jest świadectwem najwyższego zaangażowania całego zespołu marketingowego PageGroup.”

 

****

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z: Joanną Stankiewicz, Effective Public Relations, tel. +48 22 822 07 52, 605 106 740, e-mail: [email protected]

 

PageGroup jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego. Firma założona w 1976 roku w Londynie jako Michael Page International posiada dziś biura w 36 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej. W skład firmy wchodzą trzy marki: Page Executive poszukująca kadry zarządzającej najwyższego szczebla, Michael Page rekrutująca managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Peronnel - zajmująca się rekrutacjami asystentów, specjalistów i ekspertów. W 2014 roku, PageGroup jako jedyna firma rekrutacyjna, otrzymała przyznawany przez AON Hewitt tytuł Najlepszego Pracodawcy w Polsce.