Jak wygląda Twoja kariera w PageGroup?

Dołączyłam do Michael Page jako Senior Consultant mający już za sobą kilka lat doświadczenia w pracy w konkurencyjnych firmach. Niemniej, nieco inny model biznesowy firmy sprawił, że wejście w nową rzeczywistość korporacyjną było dla mnie rewolucją na wielu poziomach - zaczynając od partnerskiego podejścia w biznesie, przez nacisk na ideę „top performance”, kończąc na leadershipowych praktykach z najwyższej półki. Czerpanie z tych zasobów umożliwiło mi w ciągu 5 lat pracy m.in. zbudowanie dwóch zgranych zespołów, przeprowadzenie tranzycji wiedzy oraz rozwinięcie swoich kompetencji menadżerskich. W tej chwili pełnię funkcję Executive Managera i ciągle jestem gotowa na nowe wyzwania.

Jaka jest Twoja rola w firmie?

Aktualnie zarządzam zespołem, który realizuje projekty rekrutacyjne z obszaru Finansów, Księgowości oraz HR. Mój główny fokus to proaktywny rozwój nowego biznesu, budowanie kultury inspirującego leadershipu, zarządzanie projektami oraz tworzenie skutecznych strategii operacyjnych.

Jakiej rady udzieliłabyś tym, którzy chcą dołączyć do PageGroup?

Tutaj odczarowujemy mity na temat pracy w korporacji. Michael Page to doskonałe miejsce dla osób, które chcą poznawać nowych ludzi, są otwarte na świat i nie boją się wyzwań. Nie ma tu limitów – są nieograniczone możliwości, z których warto korzystać.