Jak wygląda Twoja kariera w PageGroup?

Przychodząc do Michael Page miałam już kilkuletnie doświadczenie w rekrutacji, a co za tym idzie również dość rutynowy system pracy oraz własną wizję tego jak działa świat biznesu. Wejście w nową rzeczywistość organizacyjną było dla mnie rewolucją na wielu poziomach – od bardziej partnerskiego podejścia do biznesu, przez ogromne poczucie mocy sprawczej oraz odpowiedzialności - co utwierdziło mnie w przekonaniu, że w końcu trafiłam do odpowiedniego miejsca. Był to punkt zwrotny, w którym podjęłam ważne i odważne decyzje, prowadzące do miejsca, w którym jestem aktualnie.

Przy ogromnym wsparciu mojego menedżera, zdecydowałam się podjąć rękawicę i spróbować swoich sił w rozwijaniu nowej dywizji -  Budownictwa i Nieruchomości na terenie całej Polski południowej. Początki były trudne, nie przypominały budowlanego Eldorado, a w momencie, w którym w końcu zaczęło pojawiać się światełko w tunelu przyszła pandemia i dość mocno sprowadziła mnie na ziemię. Okazało się jednak, że zdecydowanie bardziej lubię latać wysoko niż chodzić po ziemi, więc zakasałam rękawy i w ciągu sześciu miesięcy awansowałam dwukrotnie, zatrudniając dwie osoby do swojego zespołu, który cały czas rozbudowuję. Myślę, że dużo dobrego jest jeszcze przede mną, a to najlepsza motywacja do pracy.

Jaka jest Twoja rola w firmie?

Prowadzę zespół, który rekrutuje w obszarze Budownictwa i Nieruchomości na terenie Polski południowej. Na co dzień wspieram konsultantów w prowadzonych przez nich projektach i business developmencie. Dbam także o to, aby stale dostosowywać i rozbudowywać strategię rozwoju mojej dywizji. Nauczona własnym doświadczeniem staram się myśleć o swojej pracy perspektywicznie, po to aby być przygotowanym na ciągłe niespodzianki.

Budowanie czegoś od nowa jest niezwykle wymagającym, ale przede wszystkim ekscytującym zadaniem, zwłaszcza wtedy, gdy widać realne efekty w postaci zadowolonych kandydatów, klientów i zespołu, który przychodzi do pracy z uśmiechem na twarzy.

Jakiej rady udzieliłabyś tym, którzy chcą dołączyć do PageGroup?

Nie bój się - tutaj odczarowujemy mity na temat pracy w korporacji. Michael Page to doskonałe miejsce dla osób, które chcą poznawać nowych ludzi, są otwarte na świat i nie boją się wyzwań. A jeśli nie lubią wyzwań to jest duża szansa na to, że u nas polubią. Ta praca jest warta wysiłku.