FAQs

Co w tej pracy jest źródłem największej satysfakcji?

Wartościowe relacje z ludźmi oraz fakt, że pomagasz kandydatom znaleźć lepszą pracę i wykorzystywać talenty, a także przyczyniasz się do biznesowego sukcesu swoich klientów.

Czy rekrutacja wiąże się ze sprzedażą?

Tak, jednym z ważnych elementów pracy konsultanta w PageGroup jest przygotowywanie ofert i sprzedawanie usług rekrutacyjnych firmom.

Jak wygląda praca w biurze firmy?

Ciągle coś się dzieje – nie ma dwóch takich samych dni! Pracujemy w małych zespołach, ale nasze biura zorganizowane są w postaci otwartej przestrzeni, co umożliwia stałą współpracę w miłej atmosferze.

Za co ludzie kochają tę pracę?

Satysfakcja, którą czujesz, gdy uda Ci się znaleźć idealnego kandydata oraz gdy Twoje sukcesy są naprawdę doceniane – to sprawia, że łatwo jest pokochać tę pracę. Nie do przecenienia są również wartościowe relacje z ludźmi, różnorodność zadań, ciekawe szkolenia, zagraniczne wyjazdy i imprezy integracyjne.

Jak wynagradzani są konsultanci?

Oferujemy wysokie wynagrodzenie podstawowe, bonusy uzależnione od wyników, a także różnorodne dodatki. Rozwój kariery w PageGroup oparty jest wyłącznie na wynikach Twojej pracy – aż 87% naszych dyrektorów pochodzi z rekrutacji wewnętrznej. Oferujemy wycieczki zagraniczne dla najbardziej skutecznych pracowników oraz spotkania integracyjne, które pozwolą Ci świetnie się bawić wraz z całym zespołem. Otrzymasz również pakiet atrakcyjnych benefitów, takich jak samochód, iPhone, karty sportowe, opieka zdrowotna i wiele innych.

W jaki sposób i jak często będą oceniane wyniki mojej pracy?

Wszyscy konsultanci mają wyznaczone cele do osiągnięcia, związane z branżą, w której rekrutują, a także otrzymują wskazówki, które pomagają im określić własne mocne i słabe strony. Z kolei podczas corocznych i okresowych ewaluacji będziesz mógł porozmawiać o rozwoju Twojej kariery w dłuższej perspektywie.

Jakie szkolenie otrzymam w pierwszych miesiącach?

Gdy dołączysz do PageGroup, weźmiesz udział w szkoleniu przeznaczonym specjalnie dla nowych konsultantów – Business Induction, a następnie w Akademii Sprzedaży. Otrzymasz także indywidualne wsparcie od swojego przełożonego, który wszystko Ci wyjaśni oraz – w początkowym okresie – będzie towarzyszył Ci w codziennej pracy. Weźmiesz także udział w sesjach warsztatowych, dzięki którym zdobędziesz podstawowe umiejętności w zakresie rekrutacji.

W jaki sposób rekrutowani są kandydaci na stanowisko konsultanta?

Podczas rekrutacji spotkasz się z naszymi menedżerami, a dodatkowo poprosimy cię o wypełnienie testu osobowości online i spędzenie dnia w naszym biurze. To tam spotkasz członków swojego przyszłego zespołu, a także poznasz specyfikę pracy konsultanta rekrutacyjnego poprzez odgrywanie scenek i ćwiczenia. Na koniec odbędziesz spotkanie z dyrektorem zarządzającym.

Co dzieje się po rozmowie kwalifikacyjnej lub assessment centre?

Skontaktujemy się z Tobą niezależnie od wyniku. Dowiesz się również, jak oceniliśmy Cię podczas rekrutacji.

Dlaczego warto pracować w PageGroup?

Ponieważ będziesz częścią odnoszącej sukcesy, doświadczonej firmy, która wyznacza standardy w branży rekrutacji. Zapewniamy satysfakcjonujące środowisko pracy oraz dajemy możliwości i wyzwania, które pozwalają naszym pracownikom zrealizować pełnię swojego potencjału.