Wykorzystaj swoje umiejętności

Są pewne umiejętności, które decydują o tym, że ludzie odnoszą sukces w naszej firmie. Wiele z nich miałeś już szansę zdobyć w swojej obecnej lub poprzedniej pracy. Czy miałeś już okazję negocjować? Czy potrafisz dostosować swoje podejście w zależności od tego, z kim pracujesz? Czy potrafisz wyznaczać i osiągać cele – od początku do końca? Umiejętność przekonywania, budowania relacji, pracy w zespole oraz realizacji założonych celów sprawi, że będziesz rekruterem, który odniesie sukces. Rekrutacja bywa niełatwa – musisz być przygotowany na to, że na tej drodze czekają przeszkody do pokonania. Ale jeśli jesteś towarzyski i uparty, będzie to dla Ciebie jedno z najbardziej satysfakcjonujących zajęć, jakie można sobie wyobrazić.

W PageGroup zapewnimy Ci możliwość rozwinięcia pełni Twojego potencjału. Jeśli czujesz, że masz umiejętności, których poszukujemy – nie wahaj się, aplikuj teraz!
 

Doświadczenie w rekrutacji

Jeśli masz już doświadczenie w rekrutacji lub aktualnie pracujesz w tej branży, sięgnij po swoją szansę w PageGroup. Poszukujemy utalentowanych rekruterów, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła i doskonalić swoje kompetencje w jednej z najlepszych firm w branży. Twoje doświadczenie będzie Twoim wielkim atutem!

Doświadczenie w sprzedaży

Inaczej niż w przypadku specjalisty ds. HR, ważną częścią pracy konsultanta rekrutacyjnego jest tworzenie własnej sieci kontaktów biznesowych, sprzedawanie usług rekrutacyjnych, a także budowanie długotrwałych, partnerskich relacji z klientami i kandydatami. Fakt, że przyczyniasz się do rozkwitu karier rekrutowanych osób oraz firm swoich klientów sprawia, że praca ta daje ogromne poczucie satysfakcji.