W jaki sposób konsultant Michael Page może pomóc Ci w rozwoju kariery?

Zadaniem konsultanta ds. rekrutacji jest połączenie Cię z Twoim wymarzonym pracodawcą. Współpraca z wieloma klientami ułatwia specjalistom Michael Page idealne dopasowanie kandydata do stanowiska. Co zatem możemy dla Ciebie zrobić?
 

Poznaj 5 powodów, dla których warto zaufać Michael Page


1. Dostęp do najlepszych ofert pracy

Jako pierwsi mamy dostęp do nowych ofert pracy. Oznacza to, że Twoja aplikacja trafi do naszego klienta jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem rekrutacji, co zapewni Ci przewagę nad innymi kandydatami. Jesteśmy globalną firmą z wieloma oddziałami, zapewniamy Ci zatem dostęp do ofert z całej Polski i świata.

2. Wskazówki dotyczące CV i rozmowy kwalifikacyjnej

Ściśle współpracujemy z pracodawcami, by mieć pełną wiedzę na temat ich oczekiwań wobec przyszłych pracowników. Dzięki temu możemy pomóc Ci dopracować CV, przygotować się na konkretne pytania, które mogą pojawić się na rozmowie kwalifikacyjnej, a już po zatrudnieniu – jak najlepiej dopasować się do nowego zespołu.

3. Doradztwo zawodowe

By maksymalnie zwiększyć Twoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy, wyjaśnimy Ci dokładny przebieg procesu rekrutacyjnego oraz pomożemy Ci zaplanować karierę na wybranej przez Ciebie ścieżce rozwoju.

4. Indywidualne wsparcie po znalezieniu pracy

W Michael Page współpracujemy z kandydatami na dłużej – nasi konsultanci będą towarzyszyć Ci na każdym etapie poszukiwania pracy, a nawet wtedy, gdy już zostaniesz zatrudniony. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zarówno Ty, jak i pracodawca jesteście zadowoleni ze współpracy, a jeśli zajdzie potrzeba, zaoferujemy dalsze wsparcie.

5. Praca zespołowa

Konsultanci rekrutacyjni Michael Page ściśle ze sobą współpracują, by znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę pracy. Nie konkurują o prowizję, tylko są nagradzani za pracę zespołową, której celem jest wyszukanie oferty najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb i celów zawodowych w jak najkrótszym czasie.

Chcielibyśmy towarzyszyć Ci w kolejnym kroku na ścieżce kariery. Wyślij nam swoje CV i zapoznaj się z ekscytującymi ofertami pracy. Pamiętaj – nasi konsultanci są do Twoich usług!