Jesteś tutaj

Nasze metody poszukiwania kandydatów

 
Stworzymy dla Państwa kompleksową strategię pozyskiwania talentów. Pozwoli ona odnaleźć najbardziej dopasowanych do Państwa wymagań kandydatów na rynku. Z każdym z naszych klientów wspólnie pracujemy nad stworzeniem planu poszukiwań, który będzie uwzględniał wybrane metody działania:

 

Sposoby poszukiwania kandydatów

 

Poszukiwania bezpośrednie

 
Wspólnie z Państwem określamy grupę docelową – konkretne firmy i stanowiska osób, z którymi będziemy bezpośrednio się kontaktować w oparciu o działania sourcingowe i rekomendacje. Metoda ta pozwala na dotarcie do ściśle określonego grona kandydatów, którzy najczęściej aktualnie nie poszukują nowego pracodawcy.


Networking

 
W ciągu ostatnich 40 lat, konsultanci Michael Page na całym świecie stworzyli szeroką międzynarodową sieć kontaktów biznesowych. Budowane przez lata relacje wykorzystujemy przy poszukiwaniu najbardziej utalentowanych kandydatów.


Baza kandydatów

 
Michael Page posiada obszerną bazę kandydatów (CRM), która tworzona jest globalnie już od 40 lat. W ciągu 10 lat działalności firmy w Polsce, nasi konsultanci odbyli bezpośrednie rozmowy z kilkudziesięcioma tysiącami kandydatów.


Kampanie rekrutacyjne

 
W ramach wsparcia procesu poszukiwania kandydatów, przygotowujemy i prowadzimy kampanię rekrutacyjną w mediach. Pozwala ona na dotarcie do szerszego grona kandydatów bez ujawniania nazwy klienta i innych poufnych informacji dotyczących rekrutacji.