Jesteś tutaj

Rekrutacja z Michael Page

Co charakteryzuje proces rekrutacji w firmie Michael Page? Czego mogą się Państwo spodziewać po współpracy z naszymi konsultantami?
 

1. Pierwszy kontakt

Jeśli chcą Państwo powierzyć rekrutację firmie Michael Page, zapraszamy do kontaktu z wybranym biurem Michael Page lub do załączenia opisu stanowiska za pośrednictwem formularza na naszej stronie, zostawiając dane osoby kontaktowej, odpowiedzialnej za proces rekrutacji. Odezwiemy się do Państwa, by porozmawiać o szczegółach

3. Znajomość sytuacji na rynku pracy

Przedstawimy Państwu aktualne dane dotyczące kondycji rynku pracy, dostępności kandydatów oraz oszacujemy, na ile atrakcyjna jest Państwa oferta pracy i zaproponowane warunki płacowe.

4. Pełne zrozumienie potrzeb

Oferujemy coś więcej niż tylko znalezienie kandydata, który pasuje do listy wymagań Państwa firmy wymienionych w ofercie. Chcemy lepiej poznać Państwa działalność, dogłębnie ją zrozumieć i na tej podstawie pomóc Państwu wybrać osobę, która najlepiej się na danym stanowisku sprawdzi.

5. Wyznaczenie ram czasowych

Wspólnie z Państwem określimy ogólne ramy czasowe procesu rekrutacji oraz terminy ukończenia poszczególnych jego etapów. Dopilnujemy też, by zostały dotrzymane.

6. Opracowanie indywidualnej strategii rekrutacyjnej

Konsultanci Michael Page wiedzą, że rekrutację prowadzi się z myślą o konkretnej firmie i stanowisku. Kiedy zapoznają się z potrzebami Państwa organizacji oraz naturą Państwa biznesu, zaproponują adekwatne sposoby poszukiwania odpowiednich pracowników.

7. Dostęp do najlepszych kandydatów

Zapewnimy Państwu dostęp do najlepszych kandydatów dzięki prężnemu networkingowi i rozległej sieci kontaktów, rozbudowanej bazie danych oraz sprawdzonym rozwiązaniom reklamowym.

8. Szczegółowa selekcja kandydatów

W trakcie rozmów kwalifikacyjnych wybierzemy tych kandydatów, którzy najlepiej spełniają kryteria kompetencyjne i osobowościowe określone przez Państwa firmę. Na Państwa życzenie możemy zorganizować dodatkowe testy lub assessment center.

9. Sprawdzenie referencji kandydata

Zweryfikujemy referencje prezentowanych przez nas kandydatów u ich poprzednich pracodawców.

10. Wsparcie przy składaniu oferty zatrudnienia

W Państwa imieniu złożymy wybranemu kandydatowi ustną ofertę pracy, poprzedzającą złożenie przez Państwa oficjalnej oferty w formie pisemnej. Konsultant prowadzący rekrutację zapewnia wsparcie niezbędne do efektywnego i profesjonalnego przeprowadzenia wszelkich czynności administracyjnych, związanych z procesem rekrutacji. Doskonale wiemy, jak ważne jest, by przyszły pracodawca wywarł na kandydacie odpowiednie wrażenie – pracując na rzecz klienta, z pełną odpowiedzialnością pełnimy rolę jego ambasadora.

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów ds. rekrutacji, porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc Ci zdobyć i utrzymać najlepsze talenty posiadające odpowiednie umiejętności.