W roku 1976 Michael Page i Bill McGregor założyli małe biuro, mieszczące się nad niewielką pralnią w Londynie. Tworząc pierwszą markę PageGroup – Michael Page – dzielili ambitne marzenie, by pomagać w rozwoju kariery wykwalifikowanym księgowym, szukającym stałej pracy w brytyjskiej stolicy.

Po czterech latach ciężkiej pracy i wielu nieprzespanych nocach zatrudniali już ponad 50 konsultantów w 5 biurach na terenie Wielkiej Brytanii, osiągając zysk powyżej 3 milionów funtów rocznie. Ich celem było wspieranie klientów w budowaniu skutecznych zespołów, złożonych z wybitnie utalentowanych pracowników oraz pomaganie kandydatom w rozpoczynaniu i rozwijaniu karier. Spółka rosła w siłę i wkrótce zaczęła działać na skalę międzynarodową, otwierając biura w Holandii, Francji i Australii. W 1988 roku firma Michael Page pojawiła się na londyńskiej giełdzie, a w latach 90 ubiegłego wieku kontynuowała międzynarodową ekspansję.

Dziś PageGroup składa się z czterech marek: Michael Page, Page Personnel, Page Outsourcing i Page Executive, które realizują projekty rekrutacyjne na wszystkie poziomy stanowisk – od asystentów i specjalistów po menedżerów i członków zarządu. Tym, co łączy wszystkie marki są nasze wartości – duma, pasja, wytrwałość w dążeniu do sukcesu, praca zespołowa i radość z wykonywanych zadań. Są tak samo ważne teraz, jak na początku naszej drogi.

PageGroup zatrudnia obecnie 7500 osób w 35 krajach świata, między innymi w rejonie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Północnej, w Ameryce Łacińskiej, w Wielkiej Brytanii i w Europie kontynentalnej. Wyspecjalizowane zespoły konsultantów pracują na rzecz różnych branż i sektorów gospodarki. W roku 2018 firma LinkedIn przyznała nam wyróżnienie „Most Socially Engaged Recruitment Company” (firma najbardziej zaangażowana w komunikację w mediach społecznościowych).

Przez ponad 40 lat wiele się zmieniło, jednak jedno pozostaje bez zmian – nasze zaangażowanie w budowanie sukcesu naszych klientów, kandydatów i własnych pracowników. W PageGroup z nadzieją patrzymy w przyszłość i jesteśmy gotowi na wyzwania kolejnego czterdziestolecia.