Podstawowym zadaniem rekrutera jest znalezienie kandydata, który w największym stopniu odpowiada wymaganiom pracodawcy. Ta zasada działa też w drugą stronę – dla konsultantów z firmy Michael Page równie istotne jest wspieranie kandydatów w poszukiwaniu pracy i rozwoju kariery zawodowej.

Dajemy ci globalne możliwości

Jesteśmy częścią PageGroup – globalnego lidera w obszarze doradztwa personalnego. Dzięki temu nasza firma rekrutacyjna zapewni ci dostęp do wielu atrakcyjnych ofert pracy na całym świecie. Dowiesz się o wolnych stanowiskach u najlepszych pracodawców jeszcze przed oficjalną publikacją ogłoszeń o pracę.

Udzielamy eksperckich porad

Konsultanci Michael Page ściśle współpracują ze swoimi klientami, dlatego doskonale wiedzą, kogo szukają pracodawcy i jakie mają oczekiwania wobec przyszłych pracowników. Korzystając z tych doświadczeń, pomożemy ci dobrze przygotować się do procesu rekrutacji.

Godnie cię reprezentujemy

W trakcie rekrutacji dokładnie poznajemy twoje cele zawodowe i potrzeby naszego klienta. Wszystko po to, by móc reprezentować cię w najlepszy możliwy sposób i pomóc ci wyróżnić się wśród innych kandydatów.

Dzielimy się wiedzą na temat rynku

Jesteśmy doświadczonymi headhunterami i specjalistami w różnych obszarach rynku. Praca w Michael Page pozwala nam wciąż poznawać najnowsze trendy i kierunki rozwoju branż, do których rekrutujemy kandydatów. Chętnie dzielimy się wiedzą na temat warunków pracy i poziomów wynagrodzeń w danym sektorze. Wskażemy ci, w jakich firmach i na jakich stanowiskach zapotrzebowanie na twoje kwalifikacje jest największe.

Wspieramy cię podczas rekrutacji

Wspieramy kandydatów na każdym etapie poszukiwania przez nich zatrudnienia – od planowania kariery, poprzez przygotowanie dokumentów rekrutacyjnych, aż po rozmowę o pracę.

Robimy wszystko dla twojego sukcesu

Damy z siebie wszystko, by znaleźć dla ciebie jak najlepszą pracę. W firmie Michael Page wolimy pracować zespołowo niż ze sobą konkurować, ponieważ jesteśmy przekonani, że takie podejście daje najlepsze efekty i pozwala na sfinalizowanie procesu rekrutacyjnego w jak najkrótszym czasie.

Szukasz pracy?

Sprawdź najlepsze oferty pracy na naszej stronie internetowej.

Aplikuj teraz

Przegląd Wynagrodzeń

Kluczowe informacje na temat wynagrodzeń w poszczególnych sektorach i trendów na rynku pracy. 

Dowiedz się więcej
Dołącz do ponad tysiąca czytelników!
Otrzymuj bezpłatny newsletter z cotygodniową porcją porad.