Nie ulega wątpliwości, iż żyjemy obecnie w niespotykanym dotąd czasie, w którym świat adaptuje się do niełatwych realiów życia społecznego i ekonomicznego, spowodowanych wybuchem epidemii koronawirusa. 

Należy podkreślić, iż jako firma, Page Group kieruje się rządowymi wytycznymi i podejmuje wszelkie należyte środki ostrożności, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, kandydatów i pracowników.

W takim momencie, gdy pojawia się pewna doza niepewności dotycząca planów zatrudniania nowych osób, my głęboko wierzymy, że zatrudnianie talentów jest wciąż najlepszym sposobem na rozwój Państwa firmy w przyszłości. Widzimy ponadto, iż ogólnie przyjęty proces rekrutowania nowych pracowników, głównie rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana twarzą w twarz, musi zostać przystosowany do nowych realiów – choćby tymczasowo.

Aby pomóc przeprowadzić firmę przez ten niepewny czas, stworzyliśmy e-book, w którym znajdziecie Państwo porady, jak efektywnie zrealizować, w sposób zdalny, proces rekrutacyjny.

  • Wyzwania współczesnego rynku pracy
     
  • Jak video technologia może przyśpieszyć Twój proces rekrutacyjny?
     
  • Jak zdalnie wdrożyć nowych pracowników?
     
  • Jak skutecznie zarządzać zespołem zdalnie?

 

Pobierz raport

Chcesz zatrudnić pracowników?

Chcesz porozmawiać z nami o swoich potrzebach rekrutacyjnych? 

Skontaktuj się z nami

Przegląd Wynagrodzeń

Kluczowe informacje na temat wynagrodzeń w poszczególnych sektorach i trendów na rynku pracy. 

Dowiedz się więcej
Dołącz do ponad tysiąca czytelników!
Otrzymuj bezpłatny newsletter z cotygodniową porcją porad.