Dzięki bogatemu know-how, konsultantom z kwalifikacjami i prawie 40-letniemu doświadczeniu w doradztwie rekrutacyjnym znajdziemy odpowiednio wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych pracowników na proponowane przez Ciebie stanowiska. Pracujemy systematycznie i korzystamy z różnorodnych źródeł. 

Połączenie standardowych metod i innowacyjnego podejścia 


Aby znaleźć wykwalifikowanych kandydatów na wybrane stanowiska, stosujemy dwie strategie: standardowe metody z powodzeniem stosowane od dziesięcioleci do rekrutacji pracowników oraz innowacyjne podejście, które wybieramy w zależności od oferty. Połączenie klasycznych sposobów pozyskiwania pracowników i innowacyjnych metod (rekrutacja przez media społecznościowe, sieci kontaktów lub niekonwencjonalne kanały) pozwala nam znaleźć odpowiednich kandydatów, nawet na najbardziej wymagające stanowiska.
Ogromna pula kandydatów z naszej sieci jest kluczowa, bo umożliwia szybkie znalezienie odpowiednio wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych pracowników. Zostali oni pozyskani z wielu źródeł i każdy z nich pomyślnie przeszedł naszą rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki wstępnej selekcji poznajemy kandydatów, oszczędzając Twój czas i wysiłek. 

W jaki sposób znajdujemy odpowiednich kandydatów spełniających wymagania specjalne 


Pozyskiwanie pracowników spełniających konkretne wymagania to nasza specjalność. Im bardziej specyficzna oferta pracy, tym trudniej jest znaleźć odpowiedniego kandydata. Często działanie pod presją czasu jest dodatkowym czynnikiem stresującym. Aby zapewnić Ci sukces, wykorzystujemy innowacyjne metody. Internet jest na pewno jednym z najczęściej używanych przez nas narzędzi. Korzystając z mediów społecznościowych, nasi doświadczeni konsultanci mogą znaleźć wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych pracowników, którzy idealnie pasują do wymaganego profilu stanowiska. 
W poszukiwaniu kandydatów spełniających wymagania specjalne wykorzystujemy niekonwencjonalne metody, np. publikujemy ogłoszenia na forach internetowych. Oraz, co istotne, udostępniamy oferty pracy na naszej stronie internetowej, która jest ważnym punktem kontaktu dla wielu osób poszukujących nowej pracy. 

Szczegółowa analiza wymagań danego stanowiska


Przed rozpoczęciem procesu rekrutacji dogłębnie analizujemy wszystkie wymagania. W ten sposób identyfikujemy najważniejsze umiejętności i niezbędne know-how na dane stanowisko. To umożliwia nam ukierunkowane wyszukiwanie, zarówno wśród naszej puli kandydatów, jak i na całym rynku pracy. Wykorzystujemy także klasyczne ogłoszenia o pracę. Publikujemy je na portalach internetowych z ofertami pracy, a drukowane ulotki zapewniają nam bezpośredni dostęp do określonej grupy docelowej. Nasi doświadczeni konsultanci wiedzą, z jakich mediów skorzystać, aby dotrzeć do odpowiednich kandydatów i jak przeprowadzić rozmowę, aby znaleźć najlepiej wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych pracowników.  

Znajdziemy dla Ciebie nawet międzynarodowych pracowników 

Aby znaleźć doskonale wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych pracowników, szukamy na międzynarodowym rynku pracy. Działamy globalnie i mamy świetne kontakty w wielu krajach na całym świecie. Nasza pula kandydatów obejmuje osoby aplikujące z zagranicy, które mogą spełnić wymagania specjalne związane z rynkiem zagranicznym.

Jak możemy wesprzeć Cię w Twoich procesach rekrutacyjnych? Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. rekrutacji i uzyskaj porady dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb rekrutacyjnych.
 
Jeśli szukasz pracy, odwiedź sekcję „dla kandydatów”.
CV przesłane w tym formularzu nie będą rozpatrywane.

Rekrutuj z Michael Page

Dołącz do ponad tysiąca czytelników!
Otrzymuj bezpłatny newsletter z cotygodniową porcją porad.